Farby Do Wnętrz

Farba Beckers Designer Colour Angel Wings 5 L Farba Beckers Designer Colour Angel Wings 5 L
Producent: Beckers
Cena:

159,34 zł

zobacz więcej
Farba Beckers Designer Colour Dreams 5 L Farba Beckers Designer Colour Dreams 5 L
Producent: Beckers
Cena:

164,10 zł

zobacz więcej

Farby Do Wnętrz

Chociaż farby wewnętrzne są dostępne dla każdej możliwej powierzchni, nie ma czegoś takiego jak farba na całej powierzchni. Niewłaściwa farba może uszkodzić powierzchnię i często nie przylegać dobrze, dlatego ważne jest, aby wiedzieć z wyprzedzeniem, co się dzieje, gdzie i kiedy. Na szczęście nowoczesna technologia lakiernicza podjęła wiele ryzyka związanego z wyborem odpowiedniej farby. Formuły tak zwanych "farb lateksowych" zostały ulepszone, aby wytrzymać brud, wilgoć i codzienne zużycie, więc farby te nie są już zarezerwowane wyłącznie dla obszarów o małym natężeniu ruchu. Są tak samo zmywalne i trwałe jak stare farby na bazie oleju, więc nie trzeba już myśleć w kategoriach farb lateksowych do ścian i emalii olejnych do stolarki, okien i drzwi. Jednak ważnym czynnikiem przy wyborze farby do wnętrz - oprócz osobistych preferencji kolorystycznych - jest połysk. Niezależnie od rodzaju powłoki, którą wybierzesz, połysk tej, którą kupujesz, wpłynie zarówno na jej wygląd, jak i trwałość. Farby o wysokim połysku są najbardziej trwałe, ponieważ zawierają więcej żywicy niż farby półmatowe lub płaskie. Żywica jest składnikiem, który twardnieje podczas wysychania farby. Im więcej żywicy, tym twardsza powierzchnia.

W związku z tym do kuchni, łazienek, pomieszczeń gospodarczych, drzwi, okien i wykończeń farby o wysokim połysku są idealne. Półmatowe farby wewnętrzne, z mniejszą ilością żywicy i zmniejszonym połyskiem powierzchni, są nieco mniej odporne na zużycie, ale nadal nadają się do większości stolarki. Wreszcie, farby płaskie są powłokami z wyboru dla większości ścian wewnętrznych i sufitów, ponieważ zapewniają atrakcyjne, niskoodblaskowe wykończenie powierzchni, które nie wymagają nadmiernego użycia i wymagają jedynie rzadkiego mycia.

Farba do podłóg

Piękna błyszcząca podłoga jest tym, czego pragnie każdy właściciel domu! W zależności od stylu domu, dzisiejsze kolory farb podłogowych pasują do różnych stylów projektowania i oferują poczucie rustykalnego uroku, klasycznej elegancji lub kapryśnej dziwaczności. Ponadto farba podłogowa może być doskonałą metodą na dodanie indywidualności. Oszałamiająca farba podłogowa z nowoczesnym akcentem to doskonały sposób na odświeżenie domu, jednocześnie chroniąc podłogę przed korozją. Do jednych z takich farb można zaliczyć: Śnieżkę (beton, posadzka). 

Farba dekoracyjna

Malarstwo dekoracyjne to rodzaj farby używanej do przekształcania wyglądu powierzchni, niezależnie od jej wielkości lub obiektu. Celem jest upiększenie wyglądu istniejącego podłoża, a w niektórych przypadkach zwiększenie wytrzymałości i trwałości powłoki, na którą jest nakładana. Materiał, który może być stosowany na powierzchniach narażonych na uderzenia, takich jak meble, stoły, krzesła, podłogi itp., Ale także na powierzchniach nieruchomych. W tym sensie ściany są niewątpliwie jedną z powierzchni, na których farba dekoracyjna jest najczęściej stosowana jako powłoka. Do jednej z takich farb można zaliczyć między innymi: Farba Magnat Tablicowa Czarna Matowa 0,75l. 

Emalie

Farba emaliowana jest często uważana za twardą, błyszczącą i używaną w oszczędnych ilościach, podobnie jak lakier do paznokci. Modelarze i hobbyści często używają farby emaliowanej, aby dodać żywych kolorów i trwałości małym rzemiosłom. W całym domu farba emaliowana jest często używana do retuszu wykończenia urządzeń. Jeśli potrzebujesz farby, która tworzy twardą skorupę i zapewnia niezawodną ochronę, farba emaliowana może być wykończeniem, którego potrzebujesz. Jednym z takich produktów jest: Dulux Rapidry farba do drewna i metalu biała. 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 518 775 392
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium