Wkręty Ciesielskie

Wkręty do drewna ciesielskie

W naszym sklepie internetowym oferujemy szeroką gamę wkrętów ciesielskich, wkręty do drewna są najpopularniejszym rozwiązaniem w łączeniu elementów drewnianych, konstrukcji drewnianych, produkcji mebli czy domów szkieletowych. Oferujemy Państwu wkręty konstrukcyjne do drewna: wkręty podkładkowe talerzowe, wkręty stożkowe, wkręty dystansowe oraz wkręty do łączników. Wkręty charakteryzuje wysoka jakość.

Wkręty ciesielskie do konstrukcji drewnianych

W naszej ofercie znajdą Państwo najwyższej jakości wkręty do drewna. Wkręty ciesielskie do drewna są dostępne w różnych rozmiarach i długościach z gwintem pełnym i niepełnym. Dzięki czemu można je dopasować do konkretnych potrzeb budowlanych. Wkręty hartowane zapewniają stabilne i trwałe połączenia, a także umożliwiają łatwe i szybkie montowanie. Wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są zabezpieczone przed procesami korozyjnymi, co czyni je wyjątkowo wytrzymałymi i nierdzewnymi wkrętami. Posiadają wszelkie wymagane atesty i spełniają niezbędne normy.

Wkręty do drewna - rodzaje

Oferowane przez na wkręty do drewna wyróżniają się jakością. Zastosowanie ich jest bardzo szerokie, są podstawowym elementem łączącym dla konstrukcji drewnianych, szkieletowych tj. więźby dachowe, łaty, kontrłaty, krokwie. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wkrętów do drewna, tj.

Wkręty do drewna podkładkowe talerzowe są to wkręty do drewna , cechuje je łeb podkładkowy który zwiększa powierzchnię docisku i poprawia trwałość połączeń. Wkręty posiadają gniazdo Torx które idealnie dostosowuje moment obrotowy, frez rozwiercający, podwójny gwint, karby tnące, duży moment skręcający i specjalną powłokę woskową. Dzięki temu wkręty te są idealne do mocowania cięższych elementów drewnianych. Drewno jest zabezpieczone przez pękaniem a konstrukcja stabilna.

Wkręty do drewna stożkowe charakteryzują się specjalnym kształtem łba. Wkręty stożkowe do drewna umożliwiają łatwe i precyzyjne zagłębienie w konstrukcji, wkręty posiadają gniazdo torx, PZ, wypustki nacinające, frez rozwiercający, podwójny gwint, karby tnące, duży moment skręcający i powłokę woskową. Wkręty te zapewniają stabilne i trwałe połączenia, a zapobiega pękaniu drewna.

Wkręty dystansowe są wyposażone w specjalny dystans, który umożliwia dokładne i równomierne montowanie. Doskonale sprawdzają się do poziomowania łat, poziomowania konstrukcji pod: elewację, podbitki, sufity podwieszane. Wkręty dystansowe cechuje łeb stożkowy z gniazdem torx, wypustki nacinające które zapewniają pełne zagłębienie się łba, gwint podporowy który ułatwia regulowanie mocowanego elementu, końcówka frezująca, karby tnące, podwójny gwint, duży moment skręcający i powłoka woskowa.

Wkręty do łączników to wkręty do drewna które są przeznaczone do łączenia złączy ciesielskich takich jak płytki perforowane, kątowniki ciesielskie, wieszaki belek, łączniki krokwiowe itp. Wkręty do łączników charakteryzuje łeb walcowy na torx, dodatkowe wzmocnienie pod łbem, końcówka frezująca, karby tnące, podwójny gwint, duży moment skręcający i powłoka woskowa.

Wkręty do drewna - najwyższej jakości

Ilość oferowanych przez nas rozmiarów i rodzajów wkrętów do drewna gwarantuje, że znajdą Państwo dokładnie te produkty które są wymagane do wykonania zaplanowanych przez Państwa prac. Czy będzie to mała skrzynka na kwiaty, konstrukcja szkieletowa czy więźba dachu.  

Jeśli mają Państwo problem z doborem rozmiaru, długości wkrętów, zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy do składania zamówień na nasze wkręty ciesielskie przez nasz sklep internetowy, aby uzyskać solidne i trwałe połączenia.

 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Infolinia 518 775 392
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium